Na czym polega zabieg laserem?

Zabiegi laserem frakcyjnym

Zabiegi laserem frakcyjnym (laseroterapia) są jednymi z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach urody i salonach odnowy biologicznej. Zaawansowane technologicznie lasery wyróżniają się nie tylko wysoką skutecznością, ale i wszechstronnością. Laser nie tylko zadba o to, aby cera była nieskazitelna, bez zmarszczek i innych oznak starzenia, ale i usunie źle wykonany makijaż permanentny czy też tatuaż, który przestał Ci się podobać. Za pomocą lasera frakcyjnego pozbędziesz się także szpecących blizn, rozstępów oraz pomarańczowej skórki. Laser spowoduje, że stanie się gładsza oraz poprawi jej ogólny stan.

Zabieg laserem frakcyjnym jako alternatywa dla skalpela

Laseroterapia swobodnie może zastąpić poniektóre zabiegi medycyny estetycznej. Efekty często widać już podczas pierwszej wizyty, ale zazwyczaj, dla uzyskania najlepszych rezultatów, rekomenduje się wykonać serię zabiegów. Liczba zabiegów dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta.

zabieg laserem szczecin

Czy zabiegi laserem są bezpieczne?

Laseroterapia jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom, ponieważ obawiają się ewentualnych komplikacji, wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych albo dolegliwości bólowych. Zabiegi laserem frakcyjnym są bezpieczne, choć poniektóre z nich mogą być bolesne. Zaraz po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, lekka opuchlizna i przebarwienia skóry, ale po kilku godzinach objawy powinny ustąpić. Jednak na drugi lub trzeci dzień skóra zacznie się łuszczyć – wtedy będziesz mogła ocenić rezultat zabiegu laserem frakcyjnym. Nadzwyczajnymi plusami lasera jest mała ilość przeciwwskazań oraz cena, która jest znacznie niższa niż operacje plastyczne.